پیدا کردن تحصیلات مناسب در خارج از کشور یک تصمیم بزرگ است ، ما همیشه به سوالاتی که از ما پرسیده می شود گوش می دهیم و سعی می کنیم با ارائه بهترین مشاوره ها به تقاضای علاقه مندان تحصیل در خارج از کشور پاسخ دهیم . کارشناسان تخصصی ما موسسه مهاجرتی مشاوران برگزیده مهرآفرین در ارائه هر گونه خدمات مهاجرتی پیشقدم هستند و بهترین راهنمایی ها را در اختیار شما قرار می دهند . آنها در این مقاله امن ترین کشورهای دنیا برای تحصیل در خارج را معرفی می نمایند . جهت برخورداری از خدمات رایگان ، لطفا با دفتر ما تماس بگیرید .

آشنایی با امن ترین کشورها برای تحصیل در خارج از کشور

تحصیل در خارج از کشور شامل بررسی چند معیار مهم است . یکی از اصلی ترین این معیارها ، سطح امنیت کشور مقصد می باشد . با توجه به افزایش میزان جرم و جنایت در جهان ، دانشجویان و خانواده های آنها با خیال آسوده نمی توانند هر کشوری را برای تحصیل انتخاب کنند و این نگرانی عمده بسیاری از والدین می باشد .

ما به عنوان یک موسسه مهاجرتی معتبر ، وظیفه داریم که علاوه بر بررسی کیفیت آموزشی کشورها ، سطح امنیت آنها را نیز مدنظر قرار داده و متضمن امنیت جانی متقاضیان نیز باشیم . بر همین مبنا ، مقاله ای با عنوان امن ترین کشورها برای تحصیل در خارج از کشور آماده کرده ایم تا بدین وسیله یک پیش زمینه ذهنی برای خوانندگان فراهم کرده باشیم و سپس در ملاقات حضوری سایر جزییات را ارائه دهیم .

شاخص های امنیت در کشورهای جهان

مبنای اصلی رتبه بندی امن ترین کشورها در جهان ، شاخص صلح جهانی است . موسسه اقتصاد و صلح سالانه گزارشی در این مورد منتشر می کند . این گزارش کشورها را بررسی می کند تا مطمئن شوند که خطرناک ترین آنها کدام هستند . در مجموع 23 شاخص متفاوت برای تعیین چگونگی امنیت و خطرناک بودن یک کشور وجود دارد ، وقوع درگیری های بین المللی و امنیت داخلی و ایمنی جامعه از شاخص های تاثیر گذار در این رتبه بندی است .

بر اساس گزارش سال 2018 ، کشور ایسلند به عنوان امن ترین کشور جهان محسوب می شود . این اولین بار نیست که ملت ایسلند این افتخار را دریافت می کنند در واقع ، 11 سال متوالی است که ایسلند نقطه عطفی در فهرست امنیت جهانی داشته است . در این مقاله ما امن ترین کشورهای دنیا برای تحصیل در خارج را بر اساس لیست منتشر شده در سال 2019 ، را معرفی می کنیم و البته در این لیست نیز ایسلند همچنان جایگاه اول را به خود اختصاص داده است .

رتبه یک تا سه امن ترین کشورهای جهان 2019

رتبه یک تا سه امن ترین کشورهای جهان 2019

  1. ایسلند : ایسلند شمالی ترین کشور در قاره اروپا با جمعیتی بالغ بر 304000 نفر تا به امروز امن ترین کشورجهان برای مطالعه و زندگی بوده است . این کشور از سطح رفاه و امکانات اجتماعی بالایی برخوردار است . ایسلند تا قرن بیستم فقیرترین کشورهای جهان بود اما در طول یک صده توانسته است به مرفه ترین و امن ترین کشورجهان تبدیل شود . نسبت به دیگر اعضای سازمان همکاری و توسعه اقتصادی ، میزان مالیات در این کشور نسبتا پایین است .
  2. نیوزیلند : نیوزیلند جای خوبی برای تحصیل در خارج از کشور است و همانند ایسلند برای سال های زیادی از بهترین مقاصد مطالعه خارج از کشور بوده است . جمعیت دانشجویان بین المللی در سالهای اخیر در نیوزیلند افزایش یافته است و اکنون یکی از محبوب ترین مکان های تحصیل در خارج از کشور است . بسیاری از دانشجویان اقامت نیوزلند پس از تحصیل را انتخاب می کنند . علاوه بر امنیت ، در نهایت این آموزش و پرورش نیوزیلند است که نقش اصلی را در انتخاب این کشور به عنوان مقصد تحصیلی بسیاری از دانشجویان ایفا می کند .
  3. اتریش : اتریش دارای یک مکان مرکزی در اروپا با ظاهری بسیار زیبا است و دارای سیستم تحصیلات عالی خیره کننده ای است . اهمیت تحصیل در اتریش بیشتر به دلیل هزینه های پایین آن است که حتی برای دانشجویان بین المللی نیز بسیار مقرون به صرفه است . مردم محلی اتریش گویش های متنوعی از آلمانی را بیان می کنند و تقریبا همه به زبان انگلیسی نیز صحبت می کنند ، بنابراین یک مقصد عالی برای تمرین مهارت های زبان شما است . در ادامه این مقاله از موسسه مهاجرتی MIC به ترتیب ، امن ترین کشورها برای تحصیل در خارج از کشور معرفی خواهند شد .

پرتغال ، رتبه چهارم امن ترین کشور جهان

کشور پرتغال ، مکانی زیبا و خوش آب و هوا است که امسال در لیست امن ترین کشورهای دنیا برای تحصیل در خارج قرار گرفته است . این کشور همانند سایر کشورهای اروپایی ، به دانشجویان فرصت کار ، زندگی و اخذ اقامت دائم را می دهد . انواع بورسیه تحصیلی در این کشور در بین دانش آموزان داخلی و خارجی به طور مساوی ارائه می گردد .

دانمارک ، رتبه پنجم امن ترین کشور جهان

بر اساس شاخص صلح جهانی ، دانمارک در لیست امن ترین کشورهای جهان برای تحصیل در خارج ، جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده است . دانمارک دارای جمعیتی ایمن ، کم جرم و جنایت و دوستانه با شهرت های بالا و چشم اندازهای خیالی است .

آموزش و پرورش دانمارک نوآورانه و مدرن است و مدارک تحصیلی آن در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است و شما را به یک پایه و درجه عالی برای حرفه آینده خود می رساند . به همین دلیل ، آسان است که ببینیم چرا بسیاری از مردم ، تحصیل در دانشگاه های دانمارک را به عنوان برترین مکان تحصیل در خارج از کشور انتخاب می کنند .

کانادا ، رتبه ششم امن ترین کشور جهان

کانادا ، رتبه ششم امن ترین کشور جهان

کانادا یکی از مسالمت آمیزترین کشورهای این سیاره است ، که جمعیت بسیار متفاوتی دارد و مناظر خیره کننده ای را نشان می دهد که زیبایی آمریکای شمالی را نشان می دهد .

یکی از بهترین تصمیمات ممکن برای تحصیل در خارج از کشور تحصیل در کانادا است ، چیزهای جذابی برای دانشجویان بین المللی دارد و تقریبا غیرممکن است که کسی آنها را دوست نداشته باشید .

جمهوری چک ، رتبه هفتم امن ترین کشور جهان

جمهوری چک یکی از زیباترین کشورهای اروپای شرقی است که دارای دانشگاه های بسیار مدرن و پیشرفته ای می باشد . سطح امنیت و رفاه در جمهوری چک در سال 2019 مورد بررسی قرار گرفته و در میان امن ترین کشورهای دنیا برای تحصیل در خارج ، این کشور را به عنوان هفتمین کشور امن جهان معرفی کرده است .

لازم به ذکر است که موضوع امنیت و رفاه زندگی در جمهوری چک از سالیان پیش برای دانشجویان بین المللی به اثبات رسیده بود و این کشور از معروف ترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بوده است . امروزه تقریبا 40000 دانشجوی خارجی در جمهوری چک تحصیل می کنند و از تمامی جوانب زندگی در این کشور احساس رضایت دارند .

سنگاپور ، رتبه هشتم امن ترین کشور جهان

سنگاپور یک کشور خوشبخت و با استعداد است که فرصت های زیادی را برای تحصیل ، کار و اوقات فراغت ارائه می دهد . این کشور به عنوان یک کشور الگو برای جامعه و اقتصاد جهانی است . تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی در سنگاپور وجود دارد که از محیطی هیجان انگیز و چند فرهنگی و وجود یک مکان واقعا محرمانه برای مطالعه لذت می برند .

سنگاپور فرصت های زیادی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد که مایل به تحصیل در رشته های تحصیلی یا تحقیق در یک دانشگاه جهانی می باشند . موسسات آموزشی این کشور به شدت بر منافع تحصیلی دانش آموزان تمرکز می کنند و مجموعه ای گسترده از دوره ها و برنامه های در همه سطوح مطالعه را ارائه می دهد .

ژاپن ، رتبه نهم امن ترین کشور جهان

ژاپن کشوریست که در طول تاریخ از بلایای زیادی رنج برده است و همواره سعی کرده است تا با خشونت در جهان مبارزه کند . در حال حاضر ، ژاپن یک کشور مسالمت آمیز و یک جای مناسب برای تحصیل است . شما می توانید امنیت را در میان ملت با فرهنگ ژاپن در شهرها و یا در باغ های آرام اطراف شهر بررسی و به وضوح ببینید .

ژاپن جوامع مختلف را تشویق می کند تا امنیت کشورهایشان را تامین کنند . ژاپن علاوه بر تصاحب یکی از صندلی های امن ترین کشورهای دنیا برای تحصیل در خارج ، در میان پیشرفته ترین کشورهای جهان نیز جایگاه بالایی دارد و برای افرادی که مایل به تحصیل در مهندسی ، فن آوری یا علوم هستند ، گزینه مناسبی است .

ژاپن ، رتبه نهم امن ترین کشور جهان

ایرلند ، رتبه دهم امن ترین کشور جهان

این کشور به خاطر جمعیت استقامتی آن شناخته شده است ، بنابراین جای تعجب نیست که این ویژگی در فهرست مطالعات امنیت جهانی وجود دارد . این یک کشور کوچک است که موسسات آموزش برجسته ای دارد . ایرلند یک کشور دوست داشتنی در جهان است که تا کنون دو بار به عنوان یک کشور امن برای تحصیل در خارج از کشور ، که آموزش عالی در محیط انگلیسی زبان را به ارمغان می آورد .

نگاهی بر امن ترین کشورهای اروپا برای تحصیل

بر اساس آمار جهانی ، 30 کشور اروپایی در میان 50 کشور برتر جهان قرار دارند . در سال گذشته از میان امن ترین کشورهای جهان ، 14 کشور از اروپا حضور داشته اند . تقریبا تمام کشورهای اروپایی نسبت به ایالات متحده آمریکا برای دانش آموزان بین المللی امن تر هستند .

با این وجود ممکن است برخی از تفاوت ها از کشور به کشور وجود داشته باشد . در پایان این مقاله از موسسه مهاجرتی مهرآفرین ، به برخی از امن ترین کشورهای اروپایی نظری انداخته و بهترین آنها برای تحصیل در اروپا را معرفی می کنیم :

هرچند که زندگی و تحصیل در خارج از کشور هیچ جای ترس و نگرانی ندارد ، اما تنها چیزی که باید بسیار مراقب آن باشید این است که شما ممکن است برای اقامت دانشجویی در شهرهای بزرگ برای پیدا کردن و اجاره آپارتمان ، دچار مشکل شوید و ممکن است در لیست های تقلبی اجاره آنلاین منتشر شده توسط کلاهبرداران قرار بگیرید . موسسه مهاجرتی مهرآفرین ، دارای افراد برجسته ای است که می توانند شما را در انتخاب امن ترین کشورها برای تحصیل در خارج از کشور و همچنین بهترین دانشگاه های خارج از کشور راهنمایی کنند . برای این منظور با دفاتر ما در شهرهای تهران و شیراز در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *