تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور ممکن است در ارائه مهارت های مورد نیاز شما برای تعامل با بیماران از فرهنگ و کشور های مختلف و یادگیری چگونگی یافتن بهترین راه برای درمان این بیماران مؤثر باشد.

  اگر علاقه تان برای تحصیل در خارج از کشور در برنامه های کاردرمانی و فیزیوتراپی هستی ، این مقاله به ویژه در زمینه تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور به نگارش درآمده است تا از چرا و چگونگی آن اطلاع پیدا کنید.

  کارشناسان موسسه مهاجرتی مشاوران برگزیده مهرآفرین از کارشناسان برتر مهاجرتی و اعزام دانشجو به اقصی نقاط جهان ، با دانش و تجربه بالا در خدمت شما عزیزان هستند ، در صورت تمایل می توانید با آنها تماس گرفته و امور مهاجرتی خود را با آنها در میان بگذارید.

  فیزیوتراپی در خارج از کشور

  حتی اگر شما قصد انجام کار بعد از تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور را نداشته باشید ، احتمالاً بیماران شما در ایران با پیش زمینه های بین المللی و نیازهای درمانی خاصی وجود خواهند شد.

  نکته جالب دیگر این است که برنامه های تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور ممکن است بیش از چند تجربه زندگی فراموش نشدنی را برای شما فراهم کند ، شما می توانید روزی مهارت ها و درسهایی را بیاموزید که خارج از کلاس بین المللی خود بیاموزید و به سایر مناطق حرفه ای و آینده درمانی خود نیز منتقل کنید.

  با یادگیری در کنار دانشجویان سایر کشورها و در حالی که برنامه تحصیل خود را در خارج از کشور می گذرانید ، می توانید زبان دیگری را انتخاب کنید که این نیز می تواند یک مزیت در آینده شخصی و حرفه ای شما باشد.

  در نظر داشته باشید که در برخی از کشورها ، به خصوص کشورهای اروپایی ، سیستم تحصیلی رشته فیزیوتراپی به صورت مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا ارائه نمی شود و کارشناسی ارشد پیوسته می باشد ، مانند دانشگاه نیکولئوس کپرنیک در لهستان که یک دوره 5 ساله ارشد را ارائه می دهد.

  لیسانس فیزیوتراپی در خارج از کشور

  لیسانس فیزیوتراپی برای افرادی طراحی شده است که دوست دارند حرفه ای فیزیوتراپی را دنبال کنند ، در همین ابتدای امر باید بگوییم که چنین افرادی باید پرانرژی ، اجتماعی ، منضبط و علاقه مند به موضوعات پزشکی باشند.

  برنامه های تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور مطابق با کشور و دانشگاه انتخابی تفاوت خواهد داشت اما اغلب آنها طبق اقدامات بین المللی طراحی شده است و توافق هایی با شرکای بین المللی دارد که امکان تبادل دانش آموزان و معلمان را فراهم می آورد.

  پس از اتمام دوره لیسانس در فیزیوتراپی فارغ التحصیلان می توانند در طیف گسترده ای از تنظیمات از جمله مراکز توانبخشی ، خانه های سالمندان ، مراکز خصوصی ، بیمارستان ها و مراکز مراقبت های بهداشتی مرتبط ، به عنوان یک فیزیوتراپیست فعالیت کنند.

  شرایط پذیرش فیزیوتراپی در کشورهای دیگر

  برای ورود و تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور متقاضیان باید شواهدی را ارائه دهند که عبارتند از :

  • متقاضی باید نشان دهد که آنها توانایی ، انگیزه و عزم را برای موفقیت در دوره دارند
  • متقاضی باید از طریق دیپلم تحصیلات متوسطه یا دیپلم 12 ساله دبیرستان با نتایج خوب برای دیپلم های دانشجویان خارجی مانند دانش آموزان هلندی VWO ، HAVO یا MBO ، Abitur آلمانی ، درجه های GCE A- سطح انگلیس و یا معادل آنها باشد ، را نشان دهد
  • متقاضی باید از مهارت کافی در زمینه زبان انگلیسی برخوردار باشد ، نمره آزمون آیلتس 6.0 یا نمره آزمون تافل 550 در دانشگاه های انگلیسی زبان از مهارت های مورد نیاز است

  برنامه های مطالعاتی رشته فیزیوتراپی در خارج

  انستیتوی مطالعات خارجی آمریکا دوره 60 ساعته مقدماتی فیزیوتراپی را در کاستاریکا ارائه می دهد ، دانش آموزان این شانس را دارند که اصول اولیه فیزیوتراپی و همچنین برخی از شایع ترین آسیب ها و بیماری هایی که با فیزیوتراپی درمان می شوند را یاد بگیرند.

  برنامه های مطالعاتی رشته فیزیوتراپی در خارج

  دانشگاه نیکولئوس کپرنیک در تورون لهستان دارای یک برنامه 5 ساله در فیزیوتراپی است که دانشجویان در مورد فیزیوتراپی ، کینزیروپی ، دستی درمانی ، روش های خاص و ماساژ درمانی آموزش می بینند ، علاوه بر یادگیری در لهستان ، شما همچنین می توانید در کنار دانشجویان از کشورهای مختلف از جمله سوئد ، ایتالیا ، عربستان سعودی ، هند و کانادا مدرک خود را کسب کنید.

  اگر قبلاً در فیزیوتراپی یا کاردرمانی سابقه دارید ، ممکن است ایده داوطلب شدن در یک برنامه پزشکی و بهداشت عمومی در آفریقای جنوبی را دوست داشته باشید که برنامه تلاش های خود را بر روی برنامه های بهداشتی و درمانی بالینی مبتنی بر تحقیق متمرکز می کنند.

  تحصیل در دانشگاه گریفیت استرالیا نیز دارای دانشجویان از بیش از 130 کشور مختلف می باشد و دانشگاه کوئینزلند در سال 2015 در بین پنج درصد پیشرو در کل دانشگاه ها قرار گرفت ، شما همچنین ممکن است این واقعیت را دوست داشته باشید که دانشگاه گریفیت برای اشتغال فارغ التحصیلان 5 ستاره به دست آورده است.

  تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور در دانشگاه ویکتوریا از ولینگتون نیوزلند نیز گزینه مناسبی می باشد ، در ادامه این مقاله از موسسه مهاجرتی مشاوران برگزیده مهرآفرین هر گزینه با جزییات بیشتری بررسی شده است.

  تحصیل فوق لیسانس فیزیوتراپی

  کارشناسی ارشد فیزیوتراپی یک دوره دو ساله است که منجر به صلاحیت ثبت نام به عنوان یک فیزیوتراپیست می شود، رویکردهای مبتکرانه و مبتنی بر عمل آموزش داده می شود ، حوزه های اصلی آموزش شامل اسکلت عضلانی ، توانبخشی ورزشی ، فیزیوتراپی اعصاب ، ارتوپدی و قلب است.

  در طی دوره دو ساله دانش آموزان تقریباً 700 تا 800 ساعت قرارگیری در مکان های بالینی که برای آنها تهیه شده است را تکمیل می کنند ، شهریه کارشناسی ارشد فیزیوتراپی در خارج از کشور مابین 8000 تا 1000 دلار می باشد که در ادامه به برخی از دانشگاه های خارجی برای تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور در مقطع فوق لیسانس اشاره شده است.

  تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه Keele انگلستان

  دانشگاه Keele یک دانشگاه مستقر در پردیس است که به دلیل رضایت از دوره دانشجویی در رتبه اول مشترک در انگلستان قرار دارد ، در نزدیکی دانشگاه نیوکاسل ، نزدیک به شهر پر جنب و جوش استوک ترنت ، یک انتخاب محبوب در بین دانشجویان است.

  دانشگاه Keele مفتخر است که با داشتن بیش از 2.5 کیلومتر مربع منظره زیبا ، بزرگترین پردیس سایت تک انگلستان را داشته باشد ، این دانشگاه طیف گسترده ای از گزینه های تحصیلی از موضوعات از علوم زیست محیطی گرفته تا بازاریابی ، رسانه و تحصیل فیزیوتراپی را برای دانشجویان ارائه می دهد.

  دانشگاه اوتاگو نیوزلند

  دانشگاه اوتاگو که در سال 1869 تأسیس شده است ، اولین دانشگاه نیوزلند است و از آن زمان تاکنون مرزهای آنچه را می توان توسط یک موسسه آموزش عالی به دست آورد تحت فشار قرار می دهد ، این دانشگاه دارای سابقه بی نظیری برای کیفیت تدریس است و در دریافت جوایز تدریس بیشتر از هر دانشگاه دیگری در کشور شهرت دارد.

  دانشگاه اوتاگو نیوزلند

  دانشگاه اوتاگو با رتبه 12 در بین دانشگاه های سراسر جهان برای موضوعات مرتبط با ورزش ، از امکانات ورزشی درخشان در سراسر دانشگاه برخوردار است ، تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور نیز در ارتباط با بهداشت و ورزش است و کارشناسی ارشد فیزیوتراپی در این دانشگاه با کیفیت بالا ارائه می شود.

  فوق لیسانس فیزیوتراپی در دانشگاه AUT در نیوزلند

  دانشگاه AUT دومین دانشگاه بزرگ در نیوزلند است و با 4000 دانشجو بین المللی جزء سریعترین رشد ها است ، فوق لیسانس کارآزمایی بهداشت را در رشته فیزیوتراپی عضلانی و اسکلتی در دانشگاه AUT مطالعه کنید تا به شما در رسیدن به حرفه بعدی کمک کند.

  این تخصص برای فیزیوتراپیست های ثبت نام شده آماده است ، کارشناسی ارشد تمرین پزشکی در فیزیوتراپی اسکلتی عضلانی برای متخصصان بهداشتی که می خواهند دانش عملی خود را گسترش دهند و برای مرحله بعدی در حرفه خود آماده شوند ایده آل است.

  دانشگاه نیکولئوس کپرنیک لهستان

  طول دوره تحصیل 5 ساله است که کارشناسی ارشد پیوسته به حساب می آید و ددلاین آن برای سال 2020 تا تاریخ 31 آگ,ست می باشد و شروع کلاس ها از یکم اکتبر اعلام شده است ، شیوه اپلای کردن فقط به صورت آنلاین می باشد و بعد از تائید مدارک ، شما به مصاحبه دعوت می شوید.

  این دانشگاه برای رشته فیزیوتراپی فقط مصاحبه دارد و آزمون ورودی نخواهد داشت ، سوالات مصاحبه به زبان انگلیسی و از دروس شیمی و زیست شناسی در حد دبیرستان می باشد ، به اضافه آنکه لازم است شما در مورد انگیزه تحصیل فیزیوتراپی هم توضیح دهید.

  در این مصاحبه سطح زبان انگلیسی شما هم بررسی می شود و از نمره 100 شما باید حداقل 65 را از نظر مصاحبه کننده بدست بیارید تا نامه پذیرش برای شما صادر و ارسال شود، شهریه هر ترم تحصیل در این دانشگاه مبلغ 15250 زالوتی لهستان می باشد ، به طور کلی تحصیل در لهستان جزو گزینه های ارزان محسوب می شود.

  • سایر دانشگاه های خارجی پیشنهادی برای تحصیل فیزیوتراپی
  • دانشگاه علوم پزشکی بوکوویین
  • دانشگاه آرکادیا
  • بهداشت و جامعه کینگ کالج لندن
  • پروژه های بین المللی جامائیکا
  • EDU آفریقا
  • کالج دانشگاه دوبلین ( بزرگترین و متنوع ترین دانشگاه ایرلند )

  کارآموزی فیزیوتراپی در خارج از کشور

  کارآموزان فیزیوتراپی این شانس را دارند که بتوانند در دفاتر درمانی و فیزیوتراپی کار کنند ، یاد بگیرند که چگونه یک عمل انجام می شود و از متخصصین درمانی بهره می گیرند ، کارآموزی بین المللی در فیزیوتراپی به گونه ای طراحی شده است که به کارورزان کمک می کند تا از متخصصان حرفه ای یاد بگیرند و با دستگاه های درمانی به بیماران کمک کنند و برنامه های درمانی را طراحی و ارزیابی کنند و انجام برخی از کارهای پشتیبانی اداری نیز ممکن است بخشی از مسئولیت های کارورز فیزیوتراپی باشد.

  استفاده از یک برنامه تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور می تواند یک راه عالی برای پس انداز در زمینه تحصیلات حرفه ای و یا استفاده از آموزه های فیزیوتراپی در هنگام مسافرت در سراسر جهان باشد ، شما باید گزینه های خود را به دقت کاوش کنید و تصمیم بگیرید که کدام کشور و برنامه جذاب ترین است.

  مشاوران موسسه مهاجرتی MIC در این زمینه راهنمایان مورد اطمینان شما خواهند بود و بدون نگرانی و در اسرع وقت با این مشاوران در دفاتر تهران و شیراز تماس بگیرید تا بهترین کشورها برای تحصیل ایرانیان را به شما معرفی کنند.

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.