موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو در شیراز

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  با توجه به اینکه که در مدت گذشته مجوز فعالیت چندین موسسه حقوقی مهاجرتی یا اعزام دانشجو از سوی ناظران موسسات مربوطه معلق گشته و اجازه ادامه فعالیت به آنان داده نشده است ، لذا بر آن شدیم که در این صفحه توضیحاتی درباره خصوصیات و ویژگی های یک موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو معتبر سخن به میان آورده و به معرفی یک موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو در شیراز به نام موسسات مهاجرتی و اعزام دانشجو HSA در کشور به عنوان یک مجموعه ای از موسسات حقوقی ، مهاجرتی و اعزام دانشجو برجسته برای انتخاب تحصیل در خارج از کشور بپردازیم.

  نگاهی بر ضرورت تاسیس موسسه مهاجرتی در ایران

  در دهه های گذشته ، دانشجویانی که علاقه مند به یافتن بهترین کشور ها برای تحصیل ایرانیان بودند ، با تکیه بر سواد و دانایی خودشان و یا از طریق دوستان و آشنایان اطلاعاتی را از دانشگاه های موجود در دیگر کشورها کسب می کردند و سپس برای تحصیل در خارج از کشور اقدام می کردند ، در چند سال گذشته برخی موسسات حقوقی یا اعزام دانشجو در کشورمان راه اندازی شدند که با روش کاملا قانونی و حقوقی به کار تحصیل و اعزام دانشجو به خارج از کشور می پردازند.

  با حضور مشاورین و کارشناسان مجرب در این موسسات حقوقی دانشجویان اطلاعات فوق العاده ای پیرامون شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به دست می آورند ، متاسفانه در کنار موسسات حقوقی با مجوز رسمی ، برخی موسسات به صورت غیر قانونی و با سوء استفاده از نام موسسات معتبر اقدام به ارائه خدمات بدون تضمین برای متقاضیان می کنند که در ادامه به بررسی اعتبار موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو در شیراز می پردازیم.

  همچنین برای روش های دیگری از مهاجرت مانند مهاجرت کاری ، سرمایه گزاری ، ثبت شرکت ، تولد فرزند یا ازدواج با یک تبعه کشورهای دیگر ، اطلاعات تخصصی مورد نیاز می باشد که هیچ یک از موسسات اعزام دانشجو و همچنین موسسات کاریابی دارای مجوز از اداره کار نمی توانند به آن ها پاسخ دهند.

  اعتبار یک موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو

  یک موسسه مهاجرتی معتبر که می خواهد در زمینه اعزام دانشجو فعالیت کند ، باید دارای همکارانی باشد که از کانون موسسات رسمی اعزام دانشجو به خارج از کشور مجوز رسمی اخذ کرده باشد ، هر چند این موسسات بسیار محدود و غالباً تهی از اطلاعات به روز می باشند ، اما به دلیل قوانین جاری کشور ، توسط وزارت علوم دارای مجوزهایی شده اند.

  اعتبار یک موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو

  موسسه مهاجرتی باید دارای سوابق درخشانی از تحصیل و مشاوره مهاجرت تحصیلی یا سایر روش های مهاجرتی باشد و خدماتش را در قالب قرار داد رسمی به متقاضیان ارائه دهد ، برخی موسسات هستند که حتی مجوز رسمی فعالیت را دارا هستند اما با اطلاعات غلط مشکلات زیادی را برای متقاضیان به وجود می آورند!

  توجه داشته باشید که یک موسسه اعزام دانشجو به دانشگاه های خارج از کشور ، تنها مجاز به اعزام دانشجو به کشورهایی هست که وزارت علوم برای آن موسسه در نظر گرفته باشد ، بدین معنا که هر موسسه اعزام طیف کاری مشخصی دارد و نمی تواند در زمینه اعزام دانشجو برای تمامی کشورهای خارجی فعالیت کند و دلیل عمده گرایش مردم به موسسات مهاجرتی ، عدم الزام آن ها به این موضوع می باشد که نیازی نیست متقاضی را برای آنکه به کشور درج شده در مجوزشان بفرستند ، فقط سعی کنند خوبی های آن دو کشور محدود را بیان کنند.

  عدم کارایی موسسات اعزام دانشجو در ایران

  همانطور که پیش تر به برخی از محدودیت های این گونه موسسات اشاره شد ، این موسسات بر اساس ماده سوم آیین نامه موسسات اعزام دانشجو تنها مجاز به اعزام متقاضیان تحصیل در خارج از کشور برای مقاطع بالاتر از دیپلم می باشند و همچنین بر اساس تبصره ماده 6 همین آیین نامه ، صرفاً می توانند به مراکز آموزشی و دانشگاه هایی که مورد تائید وزارتین می باشد اعزام دانشجو داشته باشند.

  حال آنکه هنگام مهاجرت تحصیلی غالبا ممکن است شما برای دوره های کالج ، دوره هایی هم ارز دوره های دیپلم ایران مانند دوره های پری مدیکال ، دوره های پادفک ، دوره های فاندیشن ، دوره های زبان و غیره و یا حتی یک دانشگاهی که مورد تائید وزارت علوم نیست اقدام کنید که هیچ یک از موسسات اعزام دانشجو اجازه فعالیت برای آن ها را ندارند و فقط یک موسسه معتبر مهاجرتی می تواند در خصوص نحوه پذیرش آن ها به شما مشاوره دهد و اقدامات تکمیلی را نیز ارائه نماید.

  مطابق بر ماده ششم منشور اخلاقی اعلامی وزارت علوم برای این موسسات و همچنین تبصره این ماده صراحتاً اعلام شده است که موسسات اعزام دانشجو اجازه مشاوره در خصوص کار بعد از تحصیل در کشورهای خارجی و یا حتی شیوه های قانونی مهاجرت را ندارند و در صورت انجام این کار تخلف محسوب می شود ، لذا واضح است که این موسسات دارای صلاحیت مشاوره های مهاجرتی را ندارند و این کار صرفاً باید توسط موسسات معتبر مهاجرتی اقدام شود.

  امکان شکایت از موسسات اعزام دانشجو ایران

  خب این مورد نیز یکی از سختی های کار با موسسات اعزام دانشجو می باشد که در صورت تخلف ، شما نمی توانید از این موسسات در مراجع محترم قضایی کشور اقدام به طرح دعوا و طلب حق داشته باشید ، چرا که بر اساس فصل پنجم دستورالعمل نظارت بر فعالیت موسسات اعزام دانشجو ، شکایت از یک موسسه اعزام دانشجو فقط از طریق کارگروه نظارت بر این موسسات باید انجام شود که آن ها تشخیص خواهند داد آیا تخلفی از سوی موسسه صورت پذیرفته است یا خیر؟

  ویژگی های موسسه مهاجرتی در شیراز

  مشاوران در خصوص حقوق مهاجرت تحصیلی و سایر روش های قانونی مهاجرت در شهر شیراز با بهره گیری از جدیدترین روش ها و قوانین ، بهترین راه های قانونی مهاجرتی را به شما پیشنهاد می دهند ، آنها ابتدا به صورت کاملا رایگان مشاوره تلفنی ارائه می دهند و سپس شما را به مصاحبه حضوری دعوت می کنند.

  ویژگی های موسسه مهاجرتی در شیراز

  مشاورین موسسه شرایط متقاضیان را با استناد به مدارک ، سن و سال و تخصص آنها مورد بررسی قرار داده و بهترین روش دریافت اقامت یک کشور را به آنها پیشنهاد می دهند ، در ابتدای کار بر اساس حقوق مهاجرت تحصیلی هزینه های امور مهاجرتی را اعلام می دارند و در قالب قرار داد رسمی با متقاضی کار را دنبال می کنند.

  توجه داشته باشید که هر موسسه ای حتما باید مهر و شماره ثبت داشته باشد ، هر موسسه باید دارای حداقل یک کارشناس برجسته و آشنا به امور بین الملل داشته باشد ، دقت داشته باشید که موسسات مهاجرتی نیازی به داشتن وکیل رسمی دادگستری ندارند.

  برخی موسسات در تبلیغات خود عنوان وکیل بین الملل را به کار می برند ، این موضوع را برای شما روشن می کنیم که چیزی به عنوان وکیل بین الملل یا وکیل مهاجرت وجود ندارد ، فقط در علم حقوق این اصطلاح برای رشته حقوق بین الملل به کار می رود ، وکلای دادگستری که در موسسات حقوقی کار می کنند به حقوق بین الملل آشنا هستند نه اینکه وکیل مهاجرت باشند.

  متقاضیان جنوب کشور برای تحصیل در خارج از کشور به دنبال یک موسسه حقوقی با اعتبار کافی هستند ، شهر شیراز قطب اصلی تحصیل و کار در جنوب کشور است و تعداد زیادی موسسه مهاجرتی در شیراز وجود دارد.

  اعزام دانشجو موسسه مهاجرتی در شیراز

  همانطور که آگاه هستید روش های مختلفی برای مهاجرت قانونی وجود دارد که یک مورد از بهترین و معتبرترین آنها تحصیل در خارج از کشور می باشد ، این روش امروزه بسیار مورد توجه جوانان قرار گرفته است و بسیاری از آنها هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد ندارند و مهم ترین نکته در مهاجرت با روش تحصیلی آگاهی از شرایط زندگی و کار در کشور مقصد و پس از آن قابل قبول بودن مدرک دانشگاه انتخابی در ایران است.

  اعزام دانشجو موسسه مهاجرتی در شیراز

  ما در حیطه کاری خود با افراد زیادی برخورد کرده ایم که با هزینه های گزاف و از سوی موسسات اصطلاحاً مجاز اعزام دانشجو یا موسسات حقوقی اقدام به تحصیل در یک دانشگاه خارجی یا سرمایه گزاری و ثبت شرکت کرده اند و سپس به دلیل مناسب نبودن شرایط کار در آن کشور ناچار به بازگشت به ایران شده اند و یا متاسفانه مدرک تحصیلی آنها در ایران نیز مورد قبول وزارت علوم و یا وزارت بهداشت قرار نگرفته است.

  البته در نظر داشته باشید که آگاهی از شرایط تحصیل ، زندگی و حتی بازار کار و همچنین مزایا و معایب تحصیل و کار در کشورهای خارجی از وظایف موسسه های اعزام دانشجو تعریف نشده است و از این رو این موسسات اطلاعاتی در این خصوص ندارند و موسسات مهاجرتی هستند که در خصوص نحوه اخذ اقامت پس از تحصیل به شما اطلاعات لازم را ارائه می دهند.

  مشاوران تخصصی تحصیل در خارج از کشور

  موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو در شیراز که از اعتبار و سابقه بالایی برخوردار باشد ، برای مهاجرت تحصیلی ابتدا دانشجویان را از شرایط تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور خودمان آگاه می کنند و سپس بهترین دانشگاه های موجود در سایر کشورها برای مقاطع بالاتر را برای آنها توضیح می دهند.

  موسسات مهاجرتی و اعزام دانشجو HSA مجموعه ای از موسسات مهاجرتی معتبر در شیراز و سایر شهرهای ایران است که تمامی شرایط لازم برای روش های قانونی مهاجرت را به متقاضیان اعلام می نماید و آن ها می توانند با مقایسه اطلاعات بدست آمده با سایر مراکز موجود در ایران و خارج از کشور تصمیم نهایی خود را بگیرند.

  توجه داشته باشید که کسب اطلاعات ناکافی و غیر مطمئن از یک موسسه مهاجرتی نامعتبر می تواند ذهنیت شما را از روش های قانونی مهاجرت به روش پناهندگی منحرف کند ، بنابراین ما به عنوان یک موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو در شیراز که از هر گونه خدمات برای هم وطن هایمان دریغ نمی کنیم ، به همه عزیزان علاقه مند به مهاجرت ، توصیه می کنیم حتما در انتخاب موسسه مهاجرتی دقت کافی داشته باشید.

  سوال در مورد موسسات مهاجرتی و اعزام دانشجو

  موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو در شیراز چه خدماتی را ارائه می دهند؟

  این موسسات روش های قانونی مهاجرت مانند مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و سیستم های تابعیتی را برای متقاضیان تشریح می کنند.

  آیا موسسه مهاجرت تحصیلی همان موسسه اعزام دانشجو از وزارت علوم می باشد؟

  خیر – همانطور که می دانید اصلاً موسسات اعزام دانشجو بر اساس تبصره ماده ششم منشور اخلاقی اعلامی وزارت علوم اجازه مشاوره مهاجرتی ندارد و تخلف می باشد و لذا موسسه مهاجرت تحصیلی نیازی به مجوز اعزام دانشجو ندارد ، بلکه باید ثبت شده در ثبت شرکت ها باشد.

  از کجا بفهمیم یه موسسه مهاجرتی ، قانونی هم هست؟

  خیلی واضح می باشد ، کافی هست شماره ثبت آن ها را بخواهید و در آگهی روزنامه رسمی موضوع فعالیت آن شرکت را بررسی کنید ، البته قانونی بودن نشانه معتبر بودن نیست.

  آیا موسسه مهاجرتی خدمات بعد از ورود در کشور مقصد رو هم ارائه می دهد؟

  این سوال خیلی کلی می باشد ، اما موسسات مهاجرتی و اعزام دانشجو HSA در اکثر کشورها خدمات مشاوره و راهنمایی به متقاضیان را در دستور کار خود دارند.

  موسسات برتر hsa دارای کادری مجرب از مشاورین است که در مسائل مهاجرتی دارای دانش و تجربه بالایی هستند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو در شیراز با دفاتر همکار در شهرهای تهران و شیراز تماس بگیرید ، ما صمیمانه یارای هم وطنان عزیزمان خواهیم بود تا امن ترین کشورهای دنیا برای تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و غیره را بیابند و به آینده ای روشن دست پیدا کنند.

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.