درباره ما

این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی مشاوران پارسی با همکاری شرکت اروپایی ثبت شده در حوزه شنگن می باشد که خدمات مهاجرتی از طریق روش های قانونی مهاجرت را به متقاضیان کشورهای روسیه ، چین ، گرجستان ، تاجیکستان ، افغانستان ، ارمنستان ، ایران و غیره ارائه می دهد.

یکی از روش های مهاجرت ، مهاجرت از طریق تحصیل در دانشگاه های یک کشور می باشد که متقاضی می تواند بعد از اتمام تحصیل و کار پیدا کردن نسبت به اخذ اقامت آن کشور اقدام نماید، مجموعه ای از مشاوره های حقوقی در این مورد توسط موسسات حقوقی آشنا به امور حقوق بین الملل و شیوه های اخذ اقامت انجام می شود.

اما در ایران برخی موسسات تحت نظارت وزارت علوم ایران مجوزی جهت اعزام دانشجو به خارج از کشور دارند که فقط می توانند اطلاعاتی مختصر در مورد چگونگی تحصیل در یک دانشگاه را به شما ارائه بدهند.

از این رو سایت موسسات برتر مهاجرتی و اعزام دانشجو HSA به عنوان بخشی از دپارتمان مهاجرتی موسسه مشاوران پارسی و همراهی این شرکت اروپایی مسلط به تمامی امورات پذیرش ، ویزا و اقامت ، اقدام به همکاری با موسسات حقوقی و مهاجرتی معتبر ایرانی و دارندگان مجوز اعزام دانشجو در ایران نموده است تا آن خلل ایجاد شده بین موسسات اعزام و موسسات حقوقی و مهاجرتی که هر کدام به نحوی اطلاعات لازم در پروسه مهاجرتی از نوع تحصیلی ( بخش دانشگاهی در موسسات حقوقی و یا بخش حقوقی قوانین بین المللی در موسسات اعزام ) را ندارند ، پر کند.

ما به عنوان متخصصان امور مهاجرت از طریق تحصیل و سایر روش های قانونی تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا با معرفی دفاتر برتر مهاجرتی و اعزام دانشجو در ایران ، متقاضیان به هدف ساختن اندیشه های زیبای خود برسند . لازم به ذکر است که تمامی اقدامات صورت پذیرفته برای پرونده های متقاضیان با بررسی ، نظارت و تائید تیم متخصص ما انجام می پذیرد. اما شما می توانید با هر یک از این موسسات برتر اقدام نمائید.

متقاضیانی که می خواهند اطلاعات صحیح در این مورد را بدست آورند و فرایند مهاجرت خود را آغار کنند می توانند با شماره های موجود در وب سایت ، شماره دفتر شرکت در اروپا و یا دفاتر همکار معرفی شده بر روی این وب سایت در ایران تماس بگیرند.